У конкурсі на ремонт взяли участь 18 шкіл та садочків трьох районів Кривого Рогу, - Костянтин Усов

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Одна гімназія, дев’ять шкіл та вісім дитячих садочків Центрально-Міського та Металургійного районів, а також Південного ГЗК взяли участь у конкурсі на ремонт, який оголосив народний депутат України Костянтин Усов. На круглому столі директори захищали презентації реконструкцій, які необхідні закладам, а нардеп пообіцяв обрати ті школи та садки, що більш за інші потребують уваги, та знайти кошти на втілення проектів.

Для того, аби взяти участь у конкурсі, треба було підготувати візуалізацію проблем навчального закладу, захистити її, спробувати себе у дискусії та аргументувати необхідну суму. Разом з парламентарем доповіді очільників шкіл та садочків заслуховували заступники голів Металургійної, Центрально-Міської та Інгулецької районних рад з виконавчої роботи.

Костянтин Усов пообіцяв: рішення щодо перших переможців оголосять вже наступного тижня. Найближчим часом роботи почнуть у тих навчальних закладах, які потребують ремонту в першу чергу, інші – ляжуть у план наступного року.

Ось повний перелік навчальних закладів, які взяли участь у конкурсі.

Металургійний район:

1.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №15»: капітальний ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей на енергоефективні.
2.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №123»: капітальний ремонт фасаду з утепленням, заміна вікон та дверей на енергоефективні.
3.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №129»: капітальний ремонт із заміною вікон та дверей на енергоефективні.
4.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №189 загального розвитку»: капітальний ремонт із заміною вікон та дверей на енергоефективні.
5.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №231 комбінованого типу»: капітальний ремонт із заміною вікон та дверей на енергоефективні.
6.Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1: капітальний ремонт системи опалення, заміна вікон та дверей на енергоефективні.
7.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66: капітальний ремонт фасаду з утепленням.
8.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69: капітальний ремонт спортивної зали, фасаду будівлі спортивної зали з утепленням

-Центрально-Міський район:

9.Криворізька Центрально-Міська гімназія: капітальний ремонт фасаду будівлі
10.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10: ремонт фасаду та заміна вікон.
11.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13: ремонт спортивної зали.
12.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28: ремонт асфальтного покриття на території школи.
13.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29: ремонт фасаду.
14.Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60: ремонт шиферної покрівлі будівлі старої школи, підвального приміщення.
15.Комунальний дошкільний навчальний заклад №34 загального розвитку: ремонт вікон.
16.Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №306 комбінованого типу»: ремонт парапетів та ґанків.

-Південний ГЗК:

17.Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №82: капітальний ремонт із заміною вікон.
18.Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №207 за профілем порушення опорно-рухового апарату: капітальний ремонт із заміною вікон.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

02 : 21

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com