Ремонт площі навколо палацу культури «Карачуни» розпочали

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Реконструкцію будівлі «Карачунів» майже завершено, підрядники вкладають останні плитки всередині приміщення та дофарбовують елементи споруди.

На черзі – будівництво зони для відпочинку навколо палацу культури, яка має стати головним місцем для проведення всіх урочистих заходів мікрорайону.

В першу чергу демонтують старі плитку, бордюри та асфальт. Паралельно на об’єкті працюватимуть геодезисти, дизайнери та флористи. Фахівці зроблять планування ландшафту та розподілять висадження рослин навколо палацу культури.

Тут з’явиться чотири з половиною тисячі квадратних метрів нової плитки, а для зручності відвідувачів встановлять 59 лав зі спинками та 12 без.

Територію навколо палацу культури освітлюватиме 41 новий ліхтар, а також обладнають декоративне освітлення самої будівлі «Карачунів».

Також перед палацом культури з’являться сучасні зелені куточки. Тут планують висадити понад 3000 квітучих рослин та 3500 квадратних метрів декоративного газону з автоматичним поливом і понад півтисячі нових дерев та кущів.

Автором проекту з масштабної реконструкції палацу культури «Карачуни» виступив криворізький нардеп Костянтин Усов. Парламентарій тримає на особливому контролі хід виконання робіт на об’єкті та особисто перевіряє якість проведеного ремонту.

Нагадаємо, реконструкція ПК «Карачуни» стартувала у червні 2017. Ідею Костянтина Усова привести до ладу 60-річну споруду підтримав губернатор Дніпропетровщини Валентин Резніченко.

На повну реставрацію будівлі з обласного бюджету виділили 16 мільйонів гривень. Також у перемовинах з Кабінетом міністрів парламентарій домігся виділення ще 9 мільйонів на реконструкцію площі навколо «Карачунів».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город