Слідчі отримали доступ до таємних документів психоневрологічного інтернату в Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Слідчі, які розслідують справу про порушення прав людини і махінацій у Криворізькому психоневрологічному диспансері, отримали доступ до усіх документів медзакладу, звернувшись до суду.

До Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області надійшло клопотання слідчого СВ Тернівського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області, про надання йому тимчасовий доступ до документів, що містять інформацію з договорів укладених КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР» з підприємствами і організаціями усіх форм власності з приводу забезпечення продуктами харчування, медичними препаратами, лікарськими засобами, технічними та іншими засобами і виробами медичного призначення, предметами, матеріалами та інвентарем (одягом, взуттям, постільною білизною, засобами особистої гігієни, столовим посудом); про комплекси реабілітаційних заходів; про огляди проведені лікарсько-консультативною комісією; наказ про створення реабілітаційною комісії; про розміщення підопічних у житлових кімнатах; акти передачі особистих речей; положення про утворення підсобних господарств, переробних міні-виробництв, що знаходиться в КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР», розташованому за адресою: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Треньова,15.

Читайте також: Дрантя замість одягу, одне мило на всіх, мухи і запах фарби. В криворізькому психоневрологічному диспансері порушують права людини

21.08.2017 слідчим СВ Тернівського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області було внесено відомості до ЄРДР за №12017040760001619 з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 127 КК України, за ознаками катування.

Досудовим розслідуванням встановлено, що КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР» відвідала моніторингова група Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та з'ясували, що до психічнохворих осіб ставляться з порушенням їх прав, свобод та інтересів.

Слід зазначити, що клопотання слідчого суд задовільнив, тому усі "таємні" документи психоневрологічного диспансеру стануть відкритими для слідчих криворізької поліції.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 10 час 29 мин

Есть угроза

02 : 42

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com