Слідчі отримали доступ до таємних документів психоневрологічного інтернату в Кривому Розі

Слідчі отримали доступ до таємних документів психоневрологічного інтернату в Кривому Розі

Фото: Первый Криворожский

Слідчі, які розслідують справу про порушення прав людини і махінацій у Криворізькому психоневрологічному диспансері, отримали доступ до усіх документів медзакладу, звернувшись до суду.

До Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області надійшло клопотання слідчого СВ Тернівського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області, про надання йому тимчасовий доступ до документів, що містять інформацію з договорів укладених КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР» з підприємствами і організаціями усіх форм власності з приводу забезпечення продуктами харчування, медичними препаратами, лікарськими засобами, технічними та іншими засобами і виробами медичного призначення, предметами, матеріалами та інвентарем (одягом, взуттям, постільною білизною, засобами особистої гігієни, столовим посудом); про комплекси реабілітаційних заходів; про огляди проведені лікарсько-консультативною комісією; наказ про створення реабілітаційною комісії; про розміщення підопічних у житлових кімнатах; акти передачі особистих речей; положення про утворення підсобних господарств, переробних міні-виробництв, що знаходиться в КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР», розташованому за адресою: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Треньова,15.

Читайте також: Дрантя замість одягу, одне мило на всіх, мухи і запах фарби. В криворізькому психоневрологічному диспансері порушують права людини

21.08.2017 слідчим СВ Тернівського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області було внесено відомості до ЄРДР за №12017040760001619 з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 127 КК України, за ознаками катування.

Досудовим розслідуванням встановлено, що КЗ «Криворізький психоневрологічний інтернат ДОР» відвідала моніторингова група Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та з'ясували, що до психічнохворих осіб ставляться з порушенням їх прав, свобод та інтересів.

Слід зазначити, що клопотання слідчого суд задовільнив, тому усі "таємні" документи психоневрологічного диспансеру стануть відкритими для слідчих криворізької поліції.


Комментарии (3)

Натроих

12:44, 28 октября 2017

Да хотелось бы узнать чем все закончится и кто сядет в тюрьму...

Социопат

06:45, 29 октября 2017

Давно потрібно цей содом придушити. Та порушення прав людей це не найбільший їх косяк, от би зайнялись їх послугами відмазування алкашів і наркоманів за кермом ТЗ...

Morgan

19:00, 31 октября 2017

раньше там содержались те, кто сейчас называет себя патриотом

Ссылка скопирована в буфер обмена