Мешканці Дніпропетровської області переплатили за комуналку 53 млн грн через НКРЕКП, - прокуратура

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Прокуратурою Дніпропетровщини розпочато кримінальне провадження відносно службових осіб Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (НКРЕКП), через дії яких населення переплатило за комунальні послуги майже 53 млн грн.

Провадження розпочато за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (частини 2 статті 364 КК України).

Встановлено, що вказані особи, всупереч діючого законодавства, затвердили структуру тарифу на послуги з тепловодопостачання комунальних підприємств Дніпропетровської області, з безпідставним включенням до неї інвестиційної складової, банківських послуг та завищених сум прибутку, таким чином зависивши тарифи для населення.

Внаслідок таких дій, як повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, протягом 2014-2016 років жителі регіону безпідставно сплатили кошти в рахунок оплати за надані комунальні послуги на загальну суму майже 53 млн грн.

Як повідомлялось раніше, за необґрунтоване завищення тарифу та послуги тепловодопостачання для населення на лаві підсудних опинилися керівники та посадовці чотирьох комунальних підприємств Дніпропетровщини: МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі», КП «Павлоградтеплоенерго», ДП «Криворіжтеплоцентраль» та КП «Кривбасводоканал».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

03 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com