Від страшних хвороб Україна отримала ліки європейського виробництва

Главное фото новости
Фото: Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні
1kr.ua
Україна отримала 150 доз протиботулінічного імуноглобуліну та 200 доз імуноглобуліну проти правця.

Ліки європейського виробництва від небезпечних хвороб Міністерству охорони здоров’я передав Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні.

Надана кількість ліків, які Україна отримала як гуманітарну допомогу, повністю покриє потребу українського населення на наступні шість місяців.

Тим часом МОЗ працює над тим, щоби включити закупівлю медикаментів для лікування хворих на небезпечні інфекційні захворювання, що супроводжуються високим рівнем смертності, такі як дифтерія, правець, сказ, ботулізм, малярія, в централізовані державні закупівлі вже цього року.

"Для цього ми підготували розрахунки до бюджетної програми закупівлі медикаментів для хворих на ці інфекційні захворювання.

Централізована закупівля таких ліків стане можливою після внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік", - повідомляє МОЗ.

Ботулізм – це харчова інтоксикація зумовлена споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Збудник розмножується в анаеробному стані (без кисню) та за неправильних умов зберігання чи транспортування (консерви, в’ялена та солона риба, ковбаси, шинка).

У Міністерстві охорони здоров'я зазначили, що цього року на ботулізм в Україні захворіли 108 людей.

Читайте також: Фейки, брехню та міфи медреформи розвінчує Мінохорони здоров'я

"Найбільш ефективним способом уникнути ботулізму є дотримання правил безпеки: просимо уникати споживання їжі, якщо ви не впевнені в її якості. До факторів ризику належать споживання в’яленої, солоної та консервованої риби, оскільки вона могла бути заражена у природних умовах і не проходила термічну обробку.

Також варто уникати споживання продуктів, якщо ви не можете бути впевнені у дотриманні умов їхнього зберігання та транспортування"
, - повідомляє Міністерство.

Правець – це гостре інфекційне захворювання, що вражає нервову систему і проявляється сильними судомами. Від важких форм захворювання смертність сягає більше 50%. Цього року в Україні зареєстрували 13 випадків правця, кажуть у МОЗ.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Бла-бла-бла
  • 0
  • 0
  • Ответить

Это на всю страну - это ппц!

любава
  • 2
  • 0
  • Ответить

Хоть на зиму от ботулизма дали..и смех и грех! Сколько уже людей пострадали!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина