Поліція Кривого Рогу втрутилася у справу викрадення труб в селі Червоні Поди

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Поліція Кривого Рогу почала розслідувати справу про розкрадання залізних труб системи зрошення в селі Червоні Поди.

В прес-службі Криворізького відділу Нацполіціі про порушення кримінального провадження по факту крадіжки металевих труб в селі Червоні Поди. Наразі слідчі встановлюють всі обставини справи за фактом демонтажу труб в Криворізькому районі.

"У Криворізьке районне відділення поліції надійшло повідомлення про те, що 11 жовтня 2017 року на території с. Червоні Поди невідомі скоюють крадіжку труб.
За даним фактом правоохоронцями було внесено відомості в ЕРДР за кваліфікуючими ознаками передбаченими ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка). В даний час встановлюються всі обставини справи ". - говориться в повідомленні Криворізького відділу поліції.

Нагадаємо, що в селі Червоні Поди невідомі з залученням техніки почали демонтувати з-під землі металеві труби великого діаметру, які належать системі зрошення. Місцеві мешканці стали вимагати в людей, які проводили демонтаж труб, документи на проведення таких робіт, втім, підрядники не змогли їх надати.

На місце пригоди були запрошені криворізькі депутати та викликані співробітники поліції.

Зрештою було встановлено, що труби, які намагалися демонтувати, належать підприємству "Кривбаспромводопостачання". У договорі між підрядником і ДПП "Кривбаспромводопостачання" стоїть підпис генерального директора Егора Прокопчука. Втім, як стало відомо, сам Егор Прокопчук стверджує, що подібного документа не підписував.

Деталі "трубної справи" встановить слідство.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

03 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com