Безпечний дорожній рух та сучасний сервіс із надання послуг від поліцейських Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Управлінні патрульної поліції у місті Кривому Розі (далі УПП, - авт.) пояснили криворіжцям, що входитиме до нових обов'язків патрульних.

Відтепер копи мають право супроводжувати негабаритні вантажі, обстежувати шляхову мережу, супроводжувати охоронюваних осіб та проводити автотехнічну експертизу, погоджувати проекти реконструкцій і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг.Основною новацією називають копи те, що відтепер усі ці послуги доступні у Кривому Розі, автомобілістам не треба їхати у Дніпро, аби отримати необхідний документ.

Читайте також: Послуги у сфері безпеки дорожнього руху надаватиме патрульна поліція Кривого Рогу

Нагадаємо, співробітники Управління патрульної поліції і раніше займались цими питаннями. Зокрема, нещодавно ми писали про те, що криворіжці наполягають на будівництві переходу біля торгово-розважального комплексу, таку ідею копи підтримують.

Також неодноразово патрульні вимагали від чиновників встановлення необхідних дорожніх знаків та освітлення на автошляхах.

Керівники УПП особисто пояснили суть нових обов'язків криворізьких копів.

Участь у брифінгу взяли начальник УПП Артур Шкроб, його два заступники (Дмитро Гладчук та Дмитро Шпаковський) та начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП Віталій Каплун.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

02 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com