Безпечний дорожній рух та сучасний сервіс із надання послуг від поліцейських Кривого Рогу

Безпечний дорожній рух та сучасний сервіс із надання послуг від поліцейських Кривого Рогу

Фото: Первый Криворожский

В Управлінні патрульної поліції у місті Кривому Розі (далі УПП, - авт.) пояснили криворіжцям, що входитиме до нових обов'язків патрульних.

Відтепер копи мають право супроводжувати негабаритні вантажі, обстежувати шляхову мережу, супроводжувати охоронюваних осіб та проводити автотехнічну експертизу, погоджувати проекти реконструкцій і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг.Основною новацією називають копи те, що відтепер усі ці послуги доступні у Кривому Розі, автомобілістам не треба їхати у Дніпро, аби отримати необхідний документ.

Читайте також: Послуги у сфері безпеки дорожнього руху надаватиме патрульна поліція Кривого Рогу

Нагадаємо, співробітники Управління патрульної поліції і раніше займались цими питаннями. Зокрема, нещодавно ми писали про те, що криворіжці наполягають на будівництві переходу біля торгово-розважального комплексу, таку ідею копи підтримують.

Також неодноразово патрульні вимагали від чиновників встановлення необхідних дорожніх знаків та освітлення на автошляхах.

Керівники УПП особисто пояснили суть нових обов'язків криворізьких копів.

Участь у брифінгу взяли начальник УПП Артур Шкроб, його два заступники (Дмитро Гладчук та Дмитро Шпаковський) та начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП Віталій Каплун.
Фото: Николай Чирва

Комментарии (3)

yalos

21:15, 18 сентября 2017

А еще денежку брать как брало ГАИ.Все передается по наследству.Вон ГАИ запретили,через какое то время руководство полиции заметило что у них в кармане как то тише шуршание купюр в кармане стало происходить,и тут раз вернули полицию (бывших гаишников,на тех же авто только переодетых) на трассу патрулировать,но на то он и гаишник что бы понять что на трассе он много денег не заработает.И вот они потихоньку ,включая дурака в город перекочевывают и начинают шинковать капусту.Вот и вся реформа,а суть ее в том что взятки остались те же,поменялись карманы.

scaut

23:42, 18 сентября 2017

И шо ?

Богдан66

05:59, 19 сентября 2017

Я надеюсь ума хватит сделать надземный переход возле солнечной галереи...

Ссылка скопирована в буфер обмена