В маршрутках Дніпропетровщини вивчать пасажиропотік

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
У міжміських маршрутах Дніпропетровської області до кінця літа вивчатимуть пасажиропотік.

Завдяки моніторингу планують покращити якість перевезень мешканців. Потреба у вивченні реального пасажиропотоку виникла у зв’язку з новим конкурсом перевізників, який відбудеться восени.

Зараз вивчають потік пасажирів у маршрутках та автобусах, що рухаються з Дніпра – до Підгороднего, Новомосковська, Гвардійського, Орлівщини, Черкаського, Павлограда, Першотравенська, Петропавлівки та Межової.


Загалом планується обстежити 34 маршрути, на яких працюють 197 автобусів.
Моніторинг передбачає визначення кількості пасажирів, навантаження на конкретних зупинках, інтервали між рейсами та вартість проїзду. Для цього в автобус на кінцевій зупинці сідає людина – так званий лічильник, яка протягом всього маршруту веде записи та спілкується з пасажирами на зупинках.

У залежності від потреб, вирішуватимуть, скільки автобусів та якої місткості пускати на той чи інший маршрут, а також змінюватимуть інтервали руху та розташування зупинок.

Пасажири можуть надсилати до 30 серпня пропозиції щодо покращення якості перевезень на згаданих маршрутах на електронну адресу: [email protected]
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество