Посилена відповідальність за порушення системи паркування осіб з інвалідністю

Главное фото новости
Фото: Google.com
1kr.ua
Президент України підписав Закон, яким вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Також Законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб.

Читайте також: Рекомендувати і набридати! - чиновники Кривого Рогу про доступність людей з інвалідністю до об’єктів інфраструктури

Законом № 2109-VIII вносяться зміни до низки статей Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», які дозволять законодавчо захистити право осіб з інвалідністю або водіїв, які їх перевозять на безоплатне паркування на спеціально обладнаних місцях, з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

Зокрема, підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять.

Читайте також: Інваліду-колясочнику виділять 99 тисяч гривень з бюджету Кривого Рогу для облаштування житла

Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Den111
  • 7
  • 0
  • Ответить

Инвалиды на Х6 как парковались так и будут парковаться.

ШКВЫРЬ
  • 4
  • 0
  • Ответить

Dеn111, Не только на Х6)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина