У Кривому Розі забули про малий і середній бізнес

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На учорашній сесії міськради у Кривому Розі депутати визначались із ставками земельного податку, розміру орендної плати та пільг на сплату за землю.

Депутат Криворізької міськради від «Сили людей» Юлій Морозов зазначає, що обговорюючи ставки на землю для промислових гігантів усі забули про малий та середній бізнес:

«Йдеться про тих, хто використовує нежитлові приміщення, вбудовані в багатоквартирні житлові будинки. Їм виконком вирішив розрахувати ставку податку від «грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований цей будинок».

Тобто, якщо буквально читати рішення, то виходить, наприклад, що власникам магазинчика площею 40 м2 на першому поверсі дев'ятиповерхівки податкова може рахувати податок з усієї площі будинку
».

За словами депутата це рішення прописане всупереч статті 287 Податкового кодексу України.

За цією статтею власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

20 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com