«Із хорошого: ми не останні», - експерт про місце України в рейтингу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Україна отримала 49 балів зі 100 та посіла 44 місце з 89 країн у рейтингу за Індексом Управління ресурсами.

Про це сказала заступник голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу Ольга Бєлькова.

Під час засідання Комітету паливно-енергетичного комплексу ВРУ «Україна та Індекс управління природними ресурсами: яких рішень потребує видобувна галузь?» Ольга Бєлькова зазначила:

«Україна вперше потрапила до цього індексу. Поруч з іншими країнами ми себе можемо порівняти. Загальну оцінку ми отримали в середньому значенні 44 місце із показником 49».

Читайте також: Рейтинг прозорості міст України: Кривий Ріг на 54 місці

Заступник голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу відзначила, що країна опинилася у середині рейтингу попри реформи, які здійснює:

«Із хорошого: ми не останні. Із поганого: не зрозуміло, чому ми робимо реформи, а місце у нас посереднє», - сказала Ольга Бєлькова.

Індекс управління ресурсами (Resource Governance Index, RGI) вимірює та оцінює якість управління в нафтогазовій та гірничодобувній галузях.

Індекс представляє собою поєднання оцінки якості менеджменту в ланцюжку створення вартості у ресурсному секторі та сприятливості середовища (законодавча база, відкритість даних тощо).

Експерти розглядають показники індексу як інструмент, що вказує на конкретні проблеми.

Ці прогалини мають бути виправлені до наступної оцінки за умови здійснення необхідних законодавчих кроків.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина