З новою пенсійною реформою 50% криворіжців не «встигнуть» заробити стаж

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Нова пенсійна реформа передбачає збільшення стажу, необхідного для виходу на пенсію, до 35 років. З такими вимогами половина українців до виходу на пенсію не встигнуть заробити необхідний стаж.

В Україні в рамках пенсійної реформи пропонують підвищити стаж до 35 років. Він дозволить нині працюючим в майбутньому отримувати пенсію.

Так, в 2018 році, щоб вийти на пенсію в 60, потрібно мати як мінімум 25 років стажу. Щонаступного року він зростатиме на рік, тобто у 2019, маючи за плечима 25 років стажу, людина матиме право вийти на пенсію в 61 рік. І так наступні роки, цей показник буде зростати на 12 місяців.

Проте, якщо підрахувати, здобуття вищої освіти це мінімум 4-5 років ( з магістратурою +2 роки). Якщо взяти до уваги освітню реформу і перехід до 12-річного навчання в школі, то після закінчення школи людині виповниться 18-19 років +5 років у виші, за умови вступу в рік випуску в школі. Це вже 24-25 років.

Згідно з пенсійною реформою людина саме з цього віку має почати працювати легально і без затяжних перерв у роботі, щоб заробити 35 років необхідного стажу для виходу на пенсію.

Якщо ж випускник не працевлаштувався офіційно одразу після закінчення ВУЗу, то фізично встигнути заробити необхідні 35 років стажу йому навряд чи вдасться.

Тож виходить, що в Україні ті, хто встигне "напрацювати" 35 років стажу до 60 років вийде на пенсію в 63-65 років. А у 2028 році вчасно вийти на заслужений відпочинок зможуть лише половина українців віком 60 років.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество