Україна та ЄС: журналістам пропонують позмагатися в конкурсі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Відкрито конкурс для журналістів на найкраще висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу.

У рамках проекту, що фінансується ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U), відкрито конкурс для журналістів на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Подані на конкурс журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Читайте також: Рада Європейського Союзу підтримує санкції проти РФКраїни-члени ЄС та Україна
Конкурс буде проводитися у різних номінаціях. Серед них і найкращі аналітичні матеріали, репортажі, інтерв'ю, найкраща історія успіху, найкращий матеріал художньо-публіцистичного жанру та студматеріал. Конкурс також передбачає вибір кращої ілюстрації (малюнок або репортажне фото).

До участі у конкурсі запрошують журналістів регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансери, які співпрацюють з цими ЗМІ, студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років.

До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 15 жовтня минулого року до 15 жовтня цього року.

Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації.

У спеціальній номінації «Найкращий студентський матеріал» приймаються також неопубліковані раніше матеріали.

Читайте також: Журналістам з Кривого Рогу пропонують позмагатися за премію Чорновола

Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті ЗМІ, або скан-копія матеріалу, або відео-/аудіофайл) має бути надісланий до 20 жовтня 2017 року на електронну адресу з позначкою «Журналістський конкурс».

У листі має бути вказане авторство матеріалу, дата його виходу, назва та контакти ЗМІ, конкурсна номінація, а також короткий опис матеріалу (не більше 400 символів). Студентам потрібно разом із матеріалом надіслати скан-копію студентського квитка.

Із додатковими запитаннями з поміткою «Журналістський конкурс: питання» прохання звертатись на електронну пошту.

Офіційним вважається повний текст умов конкурсу, опублікований на українській версії веб-сторінки Проекту Association4U за цією адресою.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
48 мин

Все хорошо

02 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com