Дійшло. Колишні бойовики повертаються в українські сім'ї

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Служба безпеки України почала програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовились від участі в терористичних організаціях самопроголошених «ДНР/ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

Артемівський міськрайонний суд Донецької області звільнив від покарання учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

У середині квітня 2014 року мешканець Бахмута приєднався до одного з незаконних збройних формувань «ДНР», забезпечував «пропускний» режим, будував блокпости, облаштовував окопи, заготовляв дрова.

Читайте також: Другий шанс. СБУ закликає користатися Програмою «На тебе чекають вдома»

Дізнавшись з Інтернету про Програму «На тебе чекають вдома», чоловік добровільно звернувся до СБУ. Під час з’ясування обставин справи він перебував удома та надавав допомогу правоохоронним органам.

Зважаючи на відсутність у діях чоловіка складу тяжкого злочину, його добровільну заяву та допомогу слідству, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності.

Після судового засідання чоловік звернувся до членів так званої «ДНР/ЛНР» із закликом скласти зброю та повертатись до родин, мирного життя і робочих місць: «Ця війна нікому не потрібна», ? наголосив колишній бойовик.

Читайте також: Путін, go homе! Сенат США вимагає війська РФ забратися з України

Слов’янський районний суд Донецької області звільнив від відповідальності двох учасників Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Двоє чоловіків у 2014 році приєдналися до незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Обидва допомагали бойовикам облаштовувати «блокпости», чергували на них та виконували різні господарські роботи.

Поступово усвідомивши злочинний характер та безперспективність дій ватажків самопроголошених республік, а також розчарувавшись в «ідеалах новоросії», чоловіки залишили бойовиків і якийсь час переховувалися.

Читайте також: Потрібно завершити АТО і перейти до нового формату захисту країни, - секретар РНБО

Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», вони прийняли для себе рішення скористатись нагодою і повернутися у рідний Слов’янськ.

Чоловіки звернулися до правоохоронців та написали заяви про добровільний вихід зі складу незаконних збройних формувань. Звільнені від відповідальності закликали тих, хто продовжує перебувати у рядах НЗФ, припинити воювати та повертатись до мирного життя.

Вони також своїм прикладом довели, що Програма СБУ «На тебе чекають вдома» працює і допомагає повернутися до мирного життя, знайти роботу та об’єднатись сім’ям.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество