Скасуємо АТО - залишимо Україну беззахисною, - Президент України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Президент України наголошує на важливості забезпечення українських військових всіма можливостями у протидії російській агресії.

«Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії - залишимо Україну беззахисною», - підкреслив Петро Порошенко в інтерв'ю журналістам, відповідаючи на запитання про можливість скасування АТО та запровадження воєнного стану.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Глава держави підкреслив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України.

«За моїм дорученням було розроблено проект законодавчого акту, який називається «Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу». Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які треба буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму», - констатував Петро Порошенко.

Читайте також: Потрібно завершити АТО і перейти до нового формату захисту країни, - секретар РНБО

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, які закріплені у Мінських домовленостях.

При цьому глава держави зазначив, що разом із підготовкою законопроекту будуть продовжені політико-дипломатичні зусилля, які вже дали результат.

Президент наголосив на необхідності продовження політики санкцій по відношенню до країни-агресора.

Для українців відкриті двері Євросоюзу, як визнання ефективності проведення українських реформ за усіма напрямками, додав він.

Читайте також: Завертають лише порушників, безвіз працює системно


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина