«Українські паспорти стали вагомішими за російські», - експерт про безвіз

Главное фото новости
Фото: Facebook.com
1kr.ua
Українці вже більше доби користуються безвізовими поїздками в країни Європи і віднині перед нашими громадянами відкривається можливість вільних подорожей до країн ЄС.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть подорожувати без віз до 26 країн ЄС (за вийнятком Великої Британії та Ірландії) та ще чотирьох країн, які не є членами Спільноти, але входять до Шенгенської зони (Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн).

Читайте також: Українці користуються безвізом і діляться враженнями в соцмережах

Станом на 6:00 годину 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 1894 наших співвітчизники. 78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС, а 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення.

Найбільш жваво перетинають кордон із Польщею. 63%, а це майже 950 українців, почали знайомство з Європою саме з цієї країни.

З початку безвізу зафіксовано дві відмови нашим громадянам у перетині кордону. В обох випадках за попередні порушення міграційного законодавства на території країн ЄС.

Читайте також: Ми вступаємо в іншу історичну епоху, - Петро Порошенко привітав українців з роботою безвізового режиму

Громадянство України у світовому вимірі стало більш престижним та надає більше можливостей, ніж російське.

Такими є висновки дослідження проекту Passport Index.

«Завдяки історичному рішенню ЄС надати українським громадянам безвізовий доступ до організації українські паспорти нині стали вагомішими, ніж російські.

Це підвищує рівень глобальної мобільності. Рейтинг українського паспорту зріс із 85 до 115 (країн для відвідування без віз – ред.), що обійшов Росію, яка має 106. Загалом у Глобальному рейтингу паспортної спроможності на 2017 рік (Global Passport Power Rate 2017) Україна піднялася із 48-го місця до 35-го»
, - зазначили у Passport Index.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина