Криворіжців закликають долучитися до боротьби з амброзією

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Держпродспоживслужба Дніпропетровської області закликає жителів регіону долучитися до акції: "Боротьба з амброзією – справа кожного!"

На території Дніпропетровської області поширення такого карантинного організму як амброзія полинолиста набуває загрозливого, некерованого стану. За статистикою кожен 3-5 житель схильний до алергічних захворювань або вже страждає на них. Найактивніший період прояву алергії припадає саме на період цвітіння цієї рослини. При тому, що алергійний поліноз виникає в різних його проявах як у дорослих, так і у дітей. Отже, проблема боротьби зі злісним карантинним бур’яном – є загально. Проблемою для всіх жителів у весняно – осінній період.

Щоб запобігти подальшому розповсюдженню амброзії, боротьбу з нею, говорять у обласній Держпродспоживслужбі, слід розпочинати щорічно до цвітіння та утворення насіння методом виривання з корінням, регулярного покосу або засіванням сумішшю газонних трав, не допускати засмічення ґрунту та сільгосппродукції.

Згідно з Законом України «Про карантин рослин» проведення заходів по знищенню карантинних організмів на земляних ділянках проводяться силами та за рахунок землевласників та землекористувачів або орендарів земельних ділянок.

Доречно нагадати мешканцям приватних секторів, власникам дачних та земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства, що статтею 105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладання штрафу на громадян від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану нашої області до плідної співпраці по знищенню амброзії на засмічених ділянках.

Також у Держпродспоживслужбі звертаються з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по захисту та оздоровленню екологічного стану нашої області.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
51 мин

Все хорошо

10 : 22

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com