ГПУ не порушуватиме провадження проти Муженка і Назарова

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Слідчий головної військової прокуратури Генпрокуратури України вважає, що немає підстав вносити відомості про вчинення правопоршуення Віктором Муженком і Віктором Назаровим до Єдиного реєстру досудових розслідувань (мова йде про кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 426-1 КК України - перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень).

Нещодавно ми повідомляли, що родичі чоловіків, полеглих на борту Іл-76, подали позов проти Віктора Муженка і Віктора Назарова.

На своїй сторінці у Фесйбуці адвокат родин полеглих військовослужбовців та пілотів, якому вдалось виграти справу проти Назарова, Віталій Погосян пише:

«...Виходячи з відсутності в розділі XIX КК України "Злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини)", в період часу з 21.02.2014 р. до 07.05.2015 року, жодна військова службова особа не може нести відповідальність за перевищення влади чи службових повноважень».

Нагадаємо, що чимало військовослужбовців покладають провину за оточення під Дебальцевим, Іловайськом, трагедію Іл-76 саме на цих воєначальників.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина