Безвізові подорожі для криворіжців і підняті Прапори України та ЄС

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Безвізові подорожі для криворіжців та підняті Прапори України і ЄС

Рада Європейського Союзу ухвалила остаточне рішення про лібералізацію візового режиму для українських громадян з 11 червня.

«У мене є дуже добра новина. Рада міністрів Європейського Союзу схвалила історичне остаточне рішення про безвізові подорожі для українських громадян.

Цей час настав і це дуже добра новина. Відновлення справедливості по відношенню до України і усіх наших зусиль. Усіх вітаю і бажаю усім подальшої нашої спільної європейської інтеграції»
, - повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Рішення буде урочисто підписане 17 травня. З 11 червня українські громадяни зможуть подорожувати до Європейського Союзу без віз, зазначив Глава Уряду.

Читайте також: У Кривому Розі підняли прапор Європейського Союзу

Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу.

17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт.

Рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 34 європейських країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.

«Зникнуть черги в посольства та візові центри. Залишиться в минулому виснажлива тяганина із збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників.

Але «безвіз» – це набагато більше, ніж спрощення способу виїзду за кордон. Це – гігантський крок до Європи, до утвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору», - сказав Президент України.


Сьогодні криворіжці зустрілися біля Криворізького виконкому, аби підняти прапори України та Євросоюзу.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами.иРозвиток україни був і залишається нерозривно пов’язаний з розвитком європейської спільноти.

Відзначення дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за георгафічною ознакою, а й за духом, історією. Український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

У святковій зустрічі взяли участь, герої України та соціалістичної праці, ветерани АТО, учасники бойових дій, лідери студентського та учнівського руху, переможці студентських та шкільних олімпіад, представники громадських огранізацій міста, члени молодіжного виконкому, працівники виконкому міської ради, члени виконкому міської ради, Криворізький міський голова.Читайте також: «Напиши листа світові» у Кривому Розі готове підтримати МЗС України

Прапор України підняли ветеран антитерористичної операції Сергій Турчин, голова громадської організації «Січ» Сергій Бережний та Криворізький міський голова.

Прапор ЄС підняли лідер органів учнівського самоврядування та євроклубу Криворізької школи №68 Тульчин Ісмаїлов, почесний полярник України Микола Маковій, учасник українських антарктичних експедицій, що підкорили південний, північний полюси та Гімалаї, міський голова Кривого Рогу.

Від кожного із нас залежить майбутнє європейської родини. Сьогоднішня зустріч у Кривому Розі пройшла під гаслом «Ми йдемо в європейський дім». Проводячи активну політику, проявляючи самоповагу та рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город