Переможний ранок 9 травня криворіжці зустріли святковим феєрверком

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні в Інгулецькому районі Кривого Рогу урочисто крокувала святкова хода, присвячена Великій Перемозі над нацизмом у Другій світовій війні.

Кожен з нас пам’ятає світло далеких років, подвиги, біль та скорботу всуміші з радістю. Переможну весну учасники параду зустрічали о 4 ранку.

Читайте також: Вранішній парад на честь великої Перемоги. Криворізька святкова хода

У жахіття війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі. Все далі відходять грізні роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто поліг у боях заради щастя майбуття - нашого щастя.

Криворожанка Тетяна з гордістю розповідала про свого свекра, ветерана Другої світової війни:

«Донченко Іван Яковлевич воював у 149 кавалерійській бригаді. Брав участь у штурмі Берліна. Потім їх бригаду перекинули під Кіненсберг. Брав участь у визволенні Кіненсберга, там війну і завершив, завершив старшиною. Пройшов курси молодших офіцерів. Був лейтенантом. Зараз дідусь полковник. Дідусеві рівно 92 роки».

Спілкуючись з Іваном Яковлевичем, зовсім не помітно, що йому перевалило за дев'яносто - відчайдушний, веселий, завзятий та моторний чоловік. Він запам'ятав себе сміливим вояком двадцяти років. Таким і виглядає зараз:

«День Перемоги я зустрічав двічі. Другий раз 8 травня 45 року у Прибалтиці о 6 вечора. Коли брали Берлін мені було 20 років, а зараз 92!», - сміється Іван Яковлевич.


Криворіжці віддали данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни: вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих, освітили вранішнє небо святковим феєрверком та поклали квіти до постаменту. Святкова процесія покладання квітів у ЮГОКівському парку тривала близько години.

Читайте також: «Ви зламали хребта нацизмові», - голова Металургійної райради Кривого Рогу

У мітингу взяли участь герої України, учні навчальних закладів району, народні депутати України, Криворізький міський голова, депутати обласної, міської та районної рад, голови районних у місті рад, керівники промислових підприємств та установ міста, учасники АТО, представники громадських організацій.

Після завершення урочистої пам'ятної церемонії, учасники мітингу відвідали святковий концерт та поїли солдатської каші.


Слава героям-визволителям!

Дивіться повний фотозвіт ТУТ.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

07 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com