У Криворізькому педагогічному підвели підсумки конкурсу Студентська весна 2017

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
18 квітня актова зала головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету об'єднала студентство всіх факультетів вишу, аби підвести підсумки конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна 2017».

Свято молодості, свято весни подарувало глядачам різнобарв'я жанрів та настрою. Запальні танці, оригінальні жанри та збірна КВК не давали сумувати гостям.

Усі зібрані гроші з квитків на гала-концерт підуть на допомогу воїнам АТО. Тому зі сцени лунали трагічні слова й пісні, які, попри важкі часи, вселяють у кожного надію на краще.

Читайте також: У Кривому Розі пройшов студентський фестиваль соціальної реклами

Об'єднавши сили студентів різних факультетів, видався багатоспекторний і колористичний концерт:

«Місяць змагались наші факультети, демонстрували свої здібності, свої таланти. Головне завдання студентів це гарно навчатись, але не тільки навчанням живе студент», - сказав ректор Криворізького державного педагогічного університету Ярослав Владиславович Шрамко.Криворізький державний педагогічний університет сприяє формуванню всебічно розвиненої особистості, якими, за словами ректора, є студенти і випускники вишу:

«Ця творча жилка, ця наснага, це бажання розвиватись, розвивати свої здібності у мистецтві, вони також надзвичайно важливі для наших студентів. Те, що ми бачили, профінансували наші факультеті. Це свідчить про те, що нам є чим пишатись. Наші студенти - це найталановитіші студенти взагалі, які можуть бути», - підкреслив ректор КДПУ.

Читайте також: У Кривий Ріг на олімпіаду з кримінального права з'їхались студенти з усієї країни

Перед оголошенням переможців «Студентської весни 2017», адміністрація вищого навчального закладу відзначила найкращу афішу серед факультетів, нагородила медалями зірок-випускників.

Переможцями конкурсу стали студенти факультету географії, туризму та історії (спеціальності «географія», «туризм»).

ІІ місце посів психолого-педагогічний факультет, а ІІІ місце розділили факультет іноземних мов та факультет дошкільної і технологічної освіти.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город