У Кривий Ріг на олімпіаду з кримінального права з'їхались студенти з усієї країни

Главное фото новости
Фото: Донецький юридичний інститут
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права проведено на базі вишу-переселенця - Донецького юридичного інституту МВС України.

Міністерство освіти і науки України, вирішуючи питання організації і проведення першої в історії незалежної України олімпіади з кримінального права, високо оцінило здобутки Донецького юридичного інституту МВС України, тому обрало базовим вищим навчальним закладом заходу саме ДЮІ, що ще раз підкреслює державницький підхід до підтримки вишів-переселенців, позицію МОН України в питаннях діяльності вищих навчальних закладів Донбасу.

Співробітники Донецького юридичного інституту гостинно зустріли учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, у якому взяли участь понад півсотні студентів, що представляли 18 вищих навчальних закладів зі всіх куточків України.

Голова організаційного комітету, ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович в урочистій обстановці відкрив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права.

У вступному слові ректор ДЮІ висловив слова щирої вдячності Міністерству освіти і науки України за те, що саме очолюваний ним ВНЗ обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення заходу всеукраїнського рівня, мета якого визначити кращих знавців кримінального права серед студентів та курсантів.

Також Віктор Бесчастний у своєму зверненні до учасників олімпіади зазначив:

«Незалежно від результатів сьогоднішніх випробувань ви вже підтвердили високий рівень своїх знань, адже є переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Я впевнений, що всі учасники не тільки отримають можливість виявити ґрунтовні знання в галузі кримінального права, а й продемонструють свою креативність, отримають нові корисні знання і навички, потоваришують з однолітками з інших навчальних закладів, матимуть змогу поспілкуватися з провідними вченими нашого інституту».

Не лишився осторонь вітальних слів і голова журі олімпіади – доцент кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Пономаренко захоплено говорив про Донецький юридичний інститут у місті Кривому Розі.

Спікер підкреслив значущість залучення молоді в юридичну науку та формування потужного кадрового резерву для правозастосовної та науково-дослідної діяльності, інтеграції результатів наукових розробок у практичну діяльність.

Разом з тим заступник голови організаційного комітету, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права ДЮІ, кандидат юридичних наук, доцент Микола Коміссаров побажав кожному учаснику заходу приємних емоцій та позитивних результатів, що в черговий раз поповнять скарбничку перемог на ниві юриспруденції.

По закінченню індивідуального туру олімпіади на учасників чекав приємний сюрприз – екскурсія визначними місцями гостинного Кривого Рогу, адже організаторам хотілося б, аби гості запам’ятали це місто не лише як металургійний центр країни, а і як сучасне красиве місто, яке шанує свою історію славиться своїми традиціями та впевнено розвивається.

Напружена, але плідна робота команд протягом другого дня олімпіади була об’єктивно оцінена висококваліфікованим журі.

У загальнокомандному змаганні І місце виборола команда з Тернопільського національного економічного університету,
а ІІ місце розділили три виші – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та інститут кримінально-виконавчої служби.

Вікторія Моргун, група зв’язків з громадськістю ДЮІ, фото: Володимир СілкаЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город