«Раптово побільшало жебраків біля церков», - криворожанка

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Окрім священнослужителів, вбраних у ризи, біля церков переважно Української православної церкви Московського патріархату у день Воскресіння Господнього масово з'явились жебраки.

Хтось мовить «допоможіть хто чим може», хтось просить грошей на лікування дитини, хтось не уточнює на які потреби потрібні гроші.

Жебраки нібито щиро вітають людей із Воскресінням Господнім, але тільки людина встигне відказати, що не має чим допомогти - услід криворіжці чують мало не прокльони.

Біля відносно нового храму Різдва Христового, що на мікрорайоні Східний-2, кажуть віряни, ніколи немає жебраків. Вони з'являються тільки на Різдво та Великдень.Катерина, прихожанка згаданої вище церкви, каже: «Буваю тут часто, і ніколи не бачила такої кількості жебраків. Так, є хлопець, який на інвалідному візку, я йому допомагаю. А решта - це ж бізнес!».

Така сама ситуація біля багатьох інших церков. Зокрема, на мікрорайоні Зарічний.

«Тут здебільшого жебракують люди ромської національності. Раптово так побільшало потребуючих біля церков - жебрацтво чи бізнес?», - говорить криворожанка Анастасія, яка прийшла на свято у храм.

Священники не реагують на таких вірян. Певно, керуючись заповіддю: «Та не збідніє рука, що дає».

Спілкуватись із журналістами люди, що нібито потребують допомоги, відмовляються.

Попри обіцянки, поліцейских у місцях скупчення людей - біля храмів - нашими журналістами не було помічено.

Як молились і освячували великодні наїдки прихожани у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці - бачив наш фотокореспондент.Як справили святкову службу у одній із церков Київського Патріархату читайте тут.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город