Криворізькі студенти-медики будуть брати приклад із поляків

Главное фото новости
Фото: Криворізький медичний коледж
Медичний коледж, що працює у Кривому Розі, офіційно розпочав міжнародне співробітництво у галузі медичної освіти із польським вузом.

У конференції, під час якої було підписано договір про співробітництво, взяли участь науковці з дев’яти країн світу, які представили 16 вищих навчальних закладів своїх країн.

Криворізький медичний коледж підписав договір про співпрацю з Вищим навчальним закладом Академією Полонійною у Ченстохові (Польща).

Читайте також: Дніпропетровській області виділили 17 мільйонів гривень на інклюзивну освіту

За словами очільників ВНЗ, значення цього договору полягає у тому, що Криворізький медколедж та Академія Полонійна у Ченстохові можуть здійснювати обмін викладачами та студентами, видавати спільні публікації, реалізовувати разом проекти, програми, акції, конференції. Також постійно відбуватиметься обмін досвідом щодо здійснення практичного навчання на сучасному рівні тощо.

В рамках міжнародного співробітництва викладачі Криворізького медичного коледжу взяли участь у роботі ІІ Міжнародної наукової конференції «Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки», що відбулася 6–7 квітня 2017 року в Академії Полонійній у Ченстохові (Польща).

У збірнику матеріалів конференції за напрямом «Освітній, науковий та інформаційний простір: становлення, ефективність і перспективирозвитку» розміщено ряд статей.

Викладач циклової комісії основ медсестринства, магістр медсестринства пані Акуліна. взяла безпосередню участь у роботі конференції та виступила з доповіддю про самостійну роботу сучасних медичних сестер.

В рамках роботи конференції був проведений круглий стіл щодо асоціації міжнародного співробітництва та розвитку міжнародних контактів, на якомувзяла участь в обговоренні перспектив майбутнього співробітництва.

Читайте також: Зі сльозами на очах у Кривому Розі закінчився суд між батьками школярів і райвиконкомом

«Міжнародне співробітництво сприяє підготовці конкурентоспроможного молодшого медичного спеціаліста, затребуваного у всьому світі, здатного надавати якісну медичну допомогу.

Налагодження міжнародного співробітництва виводить підготовку спеціалістів у Криворізькому медичному коледжі на більш високий, якісно новий рівень та забезпечить формування нового покоління молодших медичних спеціалістів, здатного успішно реалізувати свій потенціал у світовій спільноті, відкритих до діалогу з представниками інших країн»,
- йдеться у прес-релізі навчального закладу.

Інформація надана Криворізьким медичним коледжем


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

UKR96
  • 0
  • 0
  • Ответить

Хабарниця!!!какая Польша,там в тюрьму садят за такое.!

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город