Обурливу поведінку заступника мера Кривого Рогу коментують експерти

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Поведінку першого заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода під час розмови із депутатами коментують політолог та психолог.

Нагадаємо, 23 березня, кілька депутатів міської ради Кривого Рогу зайшли у кабінет до Євгена Удода із прохання посприяти зустрічі із мером, оскільки останнього не було у приймальні, а ситуація, на думку обранців, була невідкладною.

Чиновник у відповідь на звернення депутатів почав знімати їх на мобільний телефон, вимагати вимкнути камери, а потім послав депутата Морозова «на х*й».

Хронологію подій і відео переглянути можна тут.

Прокоментувати нецензурну лайку і дивне спілкування із представниками преси редакція попросила політолога Валентина Бушанського.

Експерт говорить: «Поведінка пана Євгена Удода не викликає особливого подиву, ані з погляду політології, ані з погляду психології. Це типова поведінка. Хоча, до Помаранчевої революції така поведінка була б неможливою в принципі.

Хто є пан Удод? - це перше питання, яке ми маємо собі поставити. Він є ставленик і права рука пана Юрія Вілкула - мера Кривого Рогу. Пан Юрій Вілкул здобув свою посаду шляхом протизаконних виборчих махінацій».

Світлана Мокрякова, психолог, у коментарі незалежній медіа-платформі «Експерт-КР» зауважила, що мова депутатів, які зайшли в кабінет чиновника була підготовленою, грамотною, виваженою.

«Там не було загрози. Чогось, що мало би викликати агресії. По суті, це момент оргнізації співбесідника до конструктивного діалогу. Опонент виставив між собою і ними телефон, як бар'єр. І його поза. Це поза зневажання - рука в кишені.. Це свідчит про те, що людина або нечесна, або не намірена нічого робити. Очі дивляться вниз вправо, і людина лихорадочно шукає варіант відповіді», - говорить Світлана Мокрякова.

Напрям погляду пана Удода, за словами психолога свідчить про те, що прямим подразником є конкретна людина, в адресу якої пролунала нецензурщина. Мова йже про ось це відео.

Політолог Валентин Бушанський говорить: «Пан Юрій Вілкул демонструє цілковиту зневагу до закону, позиції мешканців міста й української громадськості загалом. Він людей і в гріш не ставить. Звідси і цілковита зневага його заступника, яку ми бачимо у спілкуванні з депутатами та журналістами: ви ніхто і звати вас ніяк. Саме тому пан Євген Удод демонструє цілковиту шизоїдність (психологічну відчуженість) і ознаки агресії.

На жаль, цей інцидент є типовим і спостерігається на всіх рівнях комунікації між представниками влади та громадськістю. Запобігти зневажливому ставленню до громадськості неможливо. Єдине, що є ефективне, - це сила громадського спротиву: Конституція передбачає право на протест. Цю владу неможливо змінити, цю владу можна лише скинути».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город