Сьогодні Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
21 березня відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна (World Down Syndrome Day).

Ця дата увійшла в календар 12 років тому. Ініціатива належала учасникам VI симпозіуму, присвяченого цій темі.

Синдром Дауна є однією з форм вродженої геномної патології, яка природно розвивається та поширюэться у всіх регіонах світу.

Життєво важливе значення для зростання і розвитку людей із ментальним розладом має адекватний доступ до медичного обслуговування, програмами раннього втручання та інклюзивної освіти, а також проведення відповідних досліджень.

Читайте також: Про повноцінне життя «дітей сонця» говорили студенти Кривого Рогу

Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей. Проте, «Діти Сонця» обдаровані не менш, ніж звичайні діти.

Багато хто має художній талант, музичні (в тому числі танцювальні та співочі) і артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті.

Культурно-громадський центр «ШELTER+» влаштовує флеш-моб «Lots of socks», який проходить у світі саме сьогодні, в Міжнародний день людей з синдромом Дауна.

Учасники флеш-мобу хочуть звернути увагу суспільства на проблеми людей із синдромом Дауна.

Організатори пропонують надіти в цей день різнокольорові непарні шкарпетки чи просто вкласти в кишеню. За допомогою такого незвичайного аксесуару можна відчути себе, не таким, як усі. Зрозуміти, що значить жити під пильними поглядами оточуючих.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
10 мин

Все хорошо

03 : 31

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com