Сьогодні Україна відзначає День працівника податкової та митної справи

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
Сьогодні в Україні відзначається День працівника податкової та митної справи України. Цей день святкується в країні щорічно 18 березня.

Декілька фактів про митницю:

Слово «митниця» пішло від тюркського значення «тамга», що в перекладі - «клеймо", яке вбільшості ставилось на різноманітні предмети в якості знаку власності.

У 1985 році перуанські митники присікли експорт великих партій меду з Еквадору, виявивши в нім кокаїн. Для отримання такого меду бджіл випускали на плантації коки.

Американські контрабандисти наперед готувалися до раптових митних оглядів в морі. Вони прив'язувались до кожного ящика мішок із цукром або сіллю, а при наближенні небезпеки кидали у воду. Через деякий час вміст мішків розчинявся водою, і вантажі спливали.

На Кубу заборонено ввозити безпровідні телефони, праски, кип'ятильники, тостери, електроплитки і холодильники.

Події:

1965 - Олексій Леонов протягом 10 хвилин знаходився за бортом «Восток-2», він здійснив перший в історії вихід людини у відкритий космос.

2014 - в Україні була оголошена перша мобілізація в рамках проведення АТО.

У цей день народились:

1900 - Василь Чапленко, український письменник, драматург, літературо- і мовознавець, критик, редактор.

1929 - Федір Муравченко, головний конструктор і керівник Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес», член-кореспондент НАНУ.

1969 - Василь Іванчук, гросмейстер та найкращий шахіст України.

Читайте также: Сьогодні йому мало б виповнитись 24 роки. В пам'ять про загиблого в АТО криворіжця встановили меморіальну дошку


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город