Криворіжці підвели підсумки співпраці з іноземною молоддю

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Приміщення Криворізького державного економічного інституту зібрало зацікавлену молодь та іноземних стажерів з різних куточків світу на заключну конференцію.

Молодіжна організаця «AIESEC» впровадила на криворізькому ґрунті цікавий проект «Shape Ukraine: Education». На меті цього проекту - новаторська подача інформації про ринок праці України:

«Каждый будущий студент сталкивался с проблемой выбора. Выбора профессии в том числе. Когда заканчиваешь школу, то представление о профессии есть от родителей, от школ. По сути, рассказывают какие есть профессии, но четкого плана, за частую, у учеников нет...

Профессию выбирают или рандомно, или ту, что навязывают... Есть такая вещь: в нас ничего не изменится, пока не изменится что-то вокруг. Если ничего не меняется, нет ничего нового, необычного. Потому стажеры, люди из других стран, как никто могут помочь натолкнуть детей на мысли о будущем»
, - говорить керівник проекту Анна Гайцук.

Конференція передбачала ярмарок університетів, де представники вищих навчальних закладів говорили майбутнім випускникам про переваги й недоліки системи освіти та конкретних спеціальностей вишів. 50 делегатів з чотирьох шкіл та вузів Кривого Рогу підвели підсумки проекту з іноземними стажерами.
Читайте також: Іноземні волонтери навчають криворізьких школярів

Перебування студентів з Китаю, Єгипту, Турції та Грузії в нашій країні добігло кінця. Тому конференція «Build Your Future» стала підсумком профорієнтаційної діяльності іноземних волонтерів.

Молодь з-за кордону протягом 6 тижнів ділилася з криворізькими учнями цікавими фактами, особливостями життя в їхніх країнах, адже одна з цілей проекту - обмін культурами. На базі обраних для реалізації проекту шкіл, іноземні волонтери проводили нетрадиційні уроки. Учні мали змогу покращити свій рівень спілкування англійською, а стажери розповісти про цікавинки та проблеми своїх рідних куточків:

«Были и ошибки, но спасибо за то, что дали нам понять, за то, что показали нам эти ошибки. И в дальнейшем будем работать больше, лучше. Наша организация на практическом опыте... Очень надеемся, что для ваших учеников - это тоже был интересный опыт. Они что-то новое попробовали, что-то новое увидели», - говорить організатор проекту.
За вхідним стажуванням, як подібний проект, організація «AIESEC» створює «Language school» - незвичайну платформу, схожу на курси іноземної мови. На цей проект планується участь 8 стажерів. Також в планах організаторів передбачається створення літніх таборів, де кількість стажерів збільшиться до 14. Всі проекти молодіжної організації направлені на всеохоплюючу і якісну освіту:

«Это все будет летом. Мы планируем также пригласить стажеров из разных стран. Основной вклад - это знание английского языка. Дополнительная мотивация и постановка личностных ценностей. Очень интересное и полезное времяпровождение летом», - ділиться планами на майбутнє Анна Гайцук.

Також стартуватиме проект, націлений на місцеве населення. Віце-президент із зовнішніх зв'язків організації «AIESEC» Михайло Сазонов говорить:

«Это будет в мае. Будет площадка для молодежи, общественных организаций, представителей власти, где они соберутся и будут заниматься поиском решений по проблем, которые у нас есть. Молодежные общественные организации будут разрабатывать свои проекты на тему улучшения ситуации в Кривом Роге... что бы показать возможности влияния на город, возможности волонтерства, потому что сейчас это понятие немного искривленное. Мы хотим таким образом показать, что это наиболее интересней, наиболее разнообразней чем кажется».

Учасники проекту висловили один одному подяку за спільну роботу. Організатори проекту нагородили школи, які співпрацювали з іноземними волонтерами.


Всі охочі криворіжці до 13 березня мають змогу поспілкуватися з іноземними стажерами.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество