Іноземні волонтери навчають криворізьких школярів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа № 4 співпрацює з молодіжною організацією «AIESEC».

На базі школи іноземні волонтери проводять нетрадиційні уроки, спілкуються англійською зі школярами, аби розвивати їх комунікативні навички.

У проекті беруть участь 9 стажерів з Китаю, Грузії, Туреччини та Єгипту.

Волонтери діляться з криворізькими учнями цікавими фактами, особливостями життя в їхніх країнах, адже одна з цілей проекту - обмін культурами.

Анна Гайцук - молодий керівник проекту «Shape Ukraine: Education» від організації «AIESEC», яка існує в Кривому Розі 4 роки, наступного року буде керівником всього напряму, адже планується 3 таких проекти.

Проект «Shape Ukraine: Education» - це новаторська подача інформації про ринок праці України, про особловисті різноманітних професій та креативний розвиток. Проект збільшує кількість кваліфікованих кадрів в Україні, кажуть організатори.

Діяльність закордонних стажерів та керівників задуму націлена на профорієнтацію молоді. З цією метою волонтери і приїхали до нашої країни.

«Shape Ukraine: Education» був створений у підтримку проекту «4 цілі Сталого Розвитку ООН». Молодіжна організація «AIESEC» слідкує за світовими тенденціями, що є найбільш актуальними для різних країн. Для України також були обрані 5 основних цілей, одна з яких - забезпечити всеохоплюючу і справедливу якісну освіту.

Учасники розуміють важливість культурного розмаїття та надають можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство за допомогою міжнародних програмам стажувань.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 51 мин

Есть угроза

29 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com