Криворіжці беруть участь у Форумі креативних індустрій

Главное фото новости
Фото: Yandex.ua
1kr.ua
21-22 лютого цього року в місті Дніпро проходить І в Україні Форум креативних індустрій.

Форум інновацій, підприємства та творчості об'єднав 200 учасників з різних регіонів України.

«Днепропетровщина – крупный индустриальный регион. Здесь имеется немало промышленных помещений, которые не используются. Зато они могут стать местом встречи художников, фотографов, музыкантов, где бы они могли обсуждать проекты, воплощать их в жизнь, налаживать контакты и вместе создавать что-то новое», – вважає громадський активіст з Кривого Рогу Аліса Гнидюк.

Говорили на тему креативних індустрій для розвитку територій підприємці, розробники, менеджери культури та представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій та інвестори.

Захід відбудеться в рамках проекту«Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом.

В програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Участь у форумі безкоштовна. Організатори оплачують проїзд і проживання для запрошених спікерів та учасників з інших міст.

Креативні індустрії – форми підприємницької діяльності в сферах, що пов’язані з творчим пошуком та характеризуються органічним поєднанням та використанням знань, інформації та креативності.

Про криворіжців, які беруть участь у форумі, читайте в наступних публікаціях.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 6 час 13 мин

Есть угроза

13 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com