Екс-кандидат у мери Кривого Рогу коментує заяву партійців «Самопомочі»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Редакція нашого інформаційного порталу попросила Юрія Милобога прокоментувати сьогоднішню заяву Людмили Бурман.

Позафракційний депутат Милобог надіслав такий лист :

«Збори партійного осередку Криворізької «Самопомочі», як я знаю, відбулися.

Головою місцевого осередку обрано депутата обласної ради, голову постійної депутатської комісії з питань екології Анатолія Івахна. Не одноголосно, але більшістю голосів. Такі принципи демократії.

Якщо опинився у меншості, але поділяєш ідеологічні засади партії, то не будеш заварювати кашу з інциденту, що не вартий виїденого яйця. Але ті, хто намагався першим ухопити прапор донедавна привабливого партійного бренду, сьогодні самі втоптують цей бренд у криворізьку багнюку. Мене не цікавлять внутрішньопартійні процеси ні в «Самопомочі», ні в іншій партії. Вважаю добрі людські стосунки вищою цінністю, ніж будь-які партійні амбіції.

Але дехто, вочевидь, судить по собі. Пані Бурман всюди мерещиться Милобог. Я ніколи не переходив би на особистості, якби першими це не зробили мої колишні колеги. У декого з них, мабуть, хворобливий синдром нереалізованих амбіцій, притаманний як правило лузерам і "шаріковим" різних мастей. Вибори закінчились, час перейматись не політикою у коротких штанцях, а проблемами людей. Роботи тут непочатий край».

Ознайомитись із звітами депутатів Людмили Бурман і Юрія Милобога можна у спеціальній темі на нашому інформаційному порталі.

Доповнено:
На сторінці Анатолія Івахна у мережі фейсбук з'явився допис, в якому партієць повідомляє про обрання його головою осередку партії у Кривому Розі.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город