Криворіжці просять впровадити електронні квитки у міському транспорті

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
У розділі «Електронні петиції» криворіжець зареєстрував петицію про впровадження у Кривому Розі електронного квитка в міському транспорті.

17 січня 2017 року Верховна Рада України розглянула законопроект № 4121 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», який передбачає впровадження електронного квитка в міському транспорті.

За відповідне рішення проголосували 265 народних депутатів.

Згідно законопроекту, планується надати повноваження органам місцевого самоврядування впроваджувати електронні квитки в міському транспорті незалежно від форм власності, самостійно визначати порядок їх функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.

Також передбачена обов'язковість забезпечення пільгових категорій населення електронними квитками.

Автор петиції Олександр Ломак зазначає, що введення автоматизованої системи обліку оплати дозволить контролювати пасажиропотік на маршрутках. Можна буде оцінити оборот грошей і реальну вартість проїзду та кількість пільговиків, за яких водій отримає компенсацію.

Криворіжець пише: «Так заведено скрізь у Європі. Чому у нас в місті про це мовчать? Дніпро в цьому році вводить, а чого ми чекаємо?»

Як зазначає «Канал 24», практика введення електроних квитків вже активно діє у Львові. Квитки впровадили на трьох трамвайних та одному тролейбусному маршрутах. У наступні два тижні розрахуватись за проїзд без готівки можна буде в усьому електротранспорті Львова.

Аби скористатися електронним квитком – потрібен лише смартфон і додаток, аби відсканувати QR-код.

У Києві електронні білети на 50% впровадили на лінії швидкісного трамваю, міській електричці, у метрополітені, на фунікулері. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель під час прес-брифінгу.

«Протестувавши дану модель, ми можемо сказати, що в нас буде одна з найкращих систем в світі, вона найсучасніша», - зазначив Майзель.

Ознайомитись з її текстом та підписати можна за посиланням.

Наразі петиція набрала 33 підписи. Проголосувати можна до 27 квітня 2017 року.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город