Підозру про розкрадання коштів на «Теплоцентралі» коментує гендиректор підприємства

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні ми повідомляли, що прокуратура Дніпропетровської області висунула підозру гендиректору ДП «Криворізька теплоцентраль» Марині Зуєнко: «…мешканці Кривого Рогу у період з 2013 по 2016 роки надлишково сплатили 6 мільйонів 700 тисяч гривень».

Гендиректора підозрюють у скоєнні злочину за частиною 5 статті 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах).

Редакція «Першого Криворізького» звернулася по коментарі до очільниці «Теплоцентралі». Пропонуємо її відповідь:

«Визнання вини може бути здійснено виключно в судовому порядку, що в свою чергу ставиться під великий сумнів, оскільки при проведенні слідчих дій здійснено ряд процесуальних порушень, які суперечать положенням Кримінального процесуального кодексу України.

Заява прокуратури Дніпропетровької області щодо розтрати 6,7 млн. грн., які населення переплатило за послуги опалення та водопостачання, є поспішною та не відповідає дійсності, адже зясування усіх обставин справи та прийняття рішення про вину покладається виключно на суд.

Крім того, слід зазначити, що висвітлення та оприлюднення зазначених фактів може не лише негативно вплинути на фінансову складову державного підприємства "Криворізька теплоцентраль", а й в цілому розбалансувати діяльність особливо важливого підприємства».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

02 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com