Криворізькі волонтери прийняли гостей із Кам'янця-Подільського

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
ГО «Жіноча Сотня м.Кривий Ріг» зустрічала гостей від ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський». Візит відбувся в рамках грантового проекту, який реалізується під патронатом Програм національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

«Наші організації мають багато спільного, адже ми щільно працюємо з ВПО*, сприяючи їхній якнайшвидшій адаптації та інтеграції в місцеві громади. Серед людей, які вимушені тимчасово покинути свої домівки дуже багато творчих, активних та неординарних особистостей.

Наші гості з Кам’янець-Подільського, Людмила Чаплигіна та Ірина Шухтеєва, надихають своїм ентузіазмом, непосидючістю та оптимізмом»
, - говорить Олена Тітова, голова ГО «Жіноча Сотня м. Кривий Ріг».

ВПО* - внутрішньо-переміщені особи

Розклад трьох днів візиту гостей криворіжців був насиченим: ділились досвідом на зустрічі з ВПО та представниками громадських організацій, було проведено майстер-клас «Фітнес для Леді» від Людмили Чаплигіної, відвідування Ватри, «Теплі зустрічі » та квартирник. На останок гостей запросили на екскурсію старим містом,організованою Катериною Бондар та її колегами з плейбек-театру «Ехо».

Волонтерки із Кривого Рогу сподіваються, що гості нашого міста лишились задоволеними і приїдуть ще не раз, адже є багато планів та ідей, які можуть втілитись в нові проекти.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

01 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com