Плейбек – чудовий спосіб будувати з людьми щирі стосунки, - акторка криворізького плейбек-театру Ехо

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Раніше ми писали, що актори з криворізького психологічного плейбек-театру «Ехо» кілька днів виступали в Кам’янці-Подільському із перформансами.

Як зазначила одна з акторок театру «Ехо» Олена Рябко, спершу учасники розпитують у присутніх про їхній настрій та емоції, а вже потім відтворюють їх у мініатюрах, не домовляючись наперед про сценарій історії, яку гратимуть.

«Усе було насиченим, таке враження, наче ми грали не чотири дні, а цілий місяць. Люди дуже відкриті, вони зустріли нас, як старих добрих друзів, піклувались про нас. Глядачі щиро реагували на нашу гру та майстер-класи, дарували подарунки. Ми їхали з Кам’янця з думками, що обов’язково повернимось сюди найближчим часом. Ще раз переконались, що «Ехо» потрібне людям. Плейбек – чудовий спосіб будувати з людьми щирі стосунки», - розповідає Олена Рябко.

Актори виступали та проводили відкриті репетиції перед місцевими мешканцями та внутрішньо переміщеними особами в рамках проекту за підтримки Програм національних обмінів та фінансування Європейського Союзу і Національного фонду підтримки демократії (США).

Така подія стала можлива завдяки тісній співпраці ГО «Жіноча сотня м. Кривий Ріг» і особисто Олени Тітової та ГО «Об’єднання переселенців м. Кам’янець-Подільський» і особисто Людмили Чаплигіної.Актори плейбек-театру влаштовували перформанси, щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеву громаду.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.