У 2017 році обіцяють ліквідувати підтоплення Тернів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Минулого року ми писали про проблему, яка вже понад п’ять років турбує мешканців селища Ворівка (народна назва - ред.) Тернівського району.

Через несправну та засмічену дренажну систему, яка бере початок від підніжжя Першотравневого кар’єру, ґрунтові води не потрапляють до річки, в результаті чого в селищі значно підіймається рівень води. Вона затоплює льохи і колодязі, розмиваючи фундаменти будинків та коріння дерев.

З цією проблемою місцеві мешканці борються вже більше п’яти років. І до минулого року робили це фактично самі, без активного сприяння місцевої влади. В 2015 році цією проблемою почали займатись місцеві активісти та депутати.

17 січня 2017 року голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко підписав розпорядження №Р-12/0/3-17 «Про розподіл коштів фонду охорони навколишнього природного середовища обласного бюджету».

Очільник ОДА затвердив перелік установ, організацій та підприємств, які забезпечують виконання природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища (йдеться про обласний бюджет – ред.). Серед затверджених видатків кошти у сумі 5 мільйонів гривень таки виділили на захист від підтоплень багатостраждальної Ворівки.

Примітно, що один з депутатів Тернівської районної ради неодноразово звертався до міської влади щодо внесення витрат, пов’язаних з ліквідацією підтоплень, у проект бюджету Кривого Рогу на 2017 рік, однак його пропозиції були проігноровані.

Всього на 2017 рік облдержадміністрація виділила на виконання природоохоронних заходів понад 415 млн. грн., з яких на утилізацію відходів передбачено 24 з половиною мільйона гривень.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город