«Собак вбивають за бюджетні гроші та переробляють на харчі», - криворізька зоозахисниця

«Собак вбивають за бюджетні гроші та переробляють на харчі», - криворізька зоозахисниця

Фото: Первый Криворожский

Сьогодні криворізькі активісти влаштували акцію під будівлею міськвиконкому. Вони прийшли підтримати внесення змін до закону України «Про жорстоке поводження з тваринами».

Галина Ткаченко, завідувач організаційного відділу спілки захисників тварин «Луч жизни» розповіла, що у Кривому Розі офіційно заведено 4 карні справи через жорстоке поводження з тваринами:

«На утримання та стерелізацію безпритульних тварин мають витрачатися бюджетні кошти. Ці гроші крадуть та витрачають не за призначенням.

Усього заведено 4 карні справи. Одна карна справа відкрита два роки тому відносно співробітників УБЖП. Тоді при відлові безпритульних тварин використовувався стоматологічний препарат призначені, аби людина не рухалась у кріслі лікаря. Досі не проведена планова перевірка. Слідство так і не зрушило з місця
».

Друга карна справа, як розповідає Галина Ткаченко, відкрита за статтею 299 (Жорстоке поводження з тваринами) відносно приватного підприємства «Оріон». Зі слів жінки, вони проводили масові вбивства безпритульних тварин.

«Ця карна справа саботується, тому що на чолі цих масових вбивств тварин стоїть криворізька влада. Саме предстаники місцевої влади складали договір з підприємством «Оріон». Вони ствержуть, що начебто 17 тисяч безпритульних собак спіймані по місту.

Я сама знайшла місце, куди звозять мертвих тварин. Це село Глеюватка, ветеренарно-санітарний завод, туди приватне підприємство «Оріон» вивозило величезну кількість трупів собак.

Я не зверталась до поліції та прокуратури, а звернулась до депутатів міськради. Ми разом туди поїхали 23 лютого 2016 року. Ми були шоковані. Там були справжнісінькі гори з трупів собак із різним ступенем гниття.

Згори лежали мертві собаки із різними каліцтвами, із виколотими очима, відрізаними лапами, випоротими животами та простріляними головами. Це жах. По частині 1 статті 325 (Порушення санітарниз норм) відкрито карну справу відносно співробітників «Оріону».


Карна справа не розслідується. Підприємство вивозило трупи собак за наказом місцевої влади. Найстрашніше те, що трупи собак відправляли на переробку. З них виготовляли корми для тварин та кістяну муку. Куди відправляли цю продукцію – невідомо. Трупи тварин привозили до цього санітарного заводу без відповідних документів, оскільки у місті офіційно немає вбивств безпритульних тварин. За документами у Кривому Розі є лише гуманні відлови собак», -
розповідає Галина Ткаченко.

Читайте також: У Кривому Розі невідомі зняли з собак шкіру і подвесіли на дереві

Третя справа стосується стерелізації тварин. Безпритульних тварин стерилізують за гроші з міського бюджету. Стерилізацією займається ветеринарна клініка «Степ».

Галина Ткаченко каже, що у 2014 році було прооперовано 47 собак, а у 2016 році — 580 собак.

«Волонтери знайшли безпритульну вагітну собаку із чипом у вусі. З’ясувалось, що у клініці проводили фіктивну стерилізацію. Операції не було, а чіп одягали. Гроші за операції перерахували на рахунок клініки. Карна справа була заведена, але по ній також ніяких зсувів.

Безпритульні собаки для місцевої влади – просто готове м’ясо, на вирощування якого не варто витрачати гроші. Їх вбивають за бюджетні гроші, вивозять до Глеюватки та переробляяють на харчі», - зазначила Галина Ткаченко.

Сьогодні я принесла два звернення на ім’я мера Кривого Рогу та секретаря міськради. Також я підготувала звернення на ім’я керівника слідчого відділу УВС міста Олександра Гоптарєва.

Присутні на акції ставили свої підписи під зверненням.До слова, наші кореспонденти звертались із запитом до управління УБЖП виконкому міськради, аби дізнатись, чи є у Кривому Розі притулки для тварин, які значаться на балансі міста.

В управлінні благоустрою та житлової політики відповіли: «На території Кривого Рогу притулки для безпритульних тварин (собак) облаштовані коштом міського бюджету відсутні».

Фото: Софія Скиба

Комментарии (35)

omua78

18:37, 16 января 2017

А я все ждал,когда же след Вилкула найдут.У нас в подьезде вчера нарыгал кто то,говорят тоже ОН,ага... Впору Темнейшим называть уже)))

Леон

11:56, 20 января 2017

ну вот))) какие предсказуемые у нас активисты))

Санта

18:42, 16 января 2017

Водителей маршруток тоже по этой статье можно судить?

Bond

18:49, 16 января 2017

Жизнь одного человека намного дороже жизни всех собак

Вадя

18:55, 16 января 2017

А сколько людей покусали эти безпритульные животные кто за них ответит ,может зоозахистниця.

bsbsbs

21:17, 16 января 2017

А сколько собак люди сделали бездомными, не задумывались ? И кстати ,если собака стерилизована ,то агрессии от неё столько-же ,сколько и от кошки.

Бaтoн)

21:50, 16 января 2017

Глаза роззуй, сколько породестых бездомных собак ты видел? И чем отличаетса стерилизованая собака от нестерелизованой? Собака нападает в 2х случаях, если она голодная, или если она думает что ты посягаеш на её територею.

bsbsbs

09:12, 17 января 2017

Одна бабка отвязала свою дворнягу,потому что не может выходить кормить её, другуе выгнали хозяева, потому что ,она погрызла удочки. Собаки встретились ,в итоге 5 беспородных щенков. И таких историй уйма. Пообщайся с кинологами и они тебе расскажут, что стерилизованная собака не метит территорию, и поэтому одна причина отпала. А от голода она никогда не нападёт на человека потому-что,он больше её.

Бaтoн)

10:18, 17 января 2017

Ну да прям всех бездомных собак хтото выгнал на улицу. Ну и собака которая выросла среди людей, на них кидатса не будит, кидаютса одечавшие собаки. Да и собаке необезательно помечать територею чтобы щитать её своей, помечает она её от других животных, а не от людей, и как раз сытая собака спокойная, не зря охранных собак кормят хороше уже после выполненой роботы.

Анна

17:04, 17 января 2017

ты несешь такой бред. тебе человек доступно объяснил. ты даже писать то не научился, вряд ли из твоих уст выйдет что-то толковое

Бaтoн)

21:06, 17 января 2017

Слушай девочка, ты зашла в коментареи, сдесь люди обсуждают данную тему, а не тупо кивают под чиёто мнение, так что умей принимать все мнения, а не только те что тебе нравятса.

дед

18:59, 16 января 2017

НА МЫЛО...........................................

girik

21:03, 16 января 2017

Зоо защитницу на мыло!!!!!

Бaтoн)

19:35, 16 января 2017

Факты, факты, и ещо раз факты.

Бaтoн)

19:56, 16 января 2017

Ну и что и вы попрошайки хотите денег? Ну нравятса вам собаки отлавливайте их и содержите их у себя дома, по улицах они недолжны лазить.

Ссылка скопирована в буфер обмена