Поліцейські напали на парафію церкви у Кривому Розі?

Главное фото новости
Фото: photos.wikimapia.org
1kr.ua
До редакції сайта «Перший Криворізький» звернувся Роман Морозов, секретар Криворізької ради церков. Він надав лист Ігоря Дмитришина, пароха парафії УГКЦ Святої Трійці в Кривому Розі, в якому йдеться про напад поліцейськиих на вірян.

У листі пишеться, що події відбувались з 22:00 до 02:00 ночі 5 січня 2017 року.

«Невідомі особи не представились і ніяк не відреагували на те, що вони знаходяться на приватній території. Вони ввірвалися на подвір’я приватного домоволодіння, намагалися проникнути в дім, де мешкає священик із сім’єю.

Також ломилися до церкви, трапезної, піднімалися сходами на горище. Коли приїхали патрульні, вони самовільно відкрили ворота і відразу приїхало 4 патрульні машини»
, - йдеться в листі.

Парох стверджує, що поліцейські, нічого не пояснюючи, сказали: «Ходіть з нами в сад, ми вам покажемо».

Правоохоронці показали телефон, який вони назвали краденим.

Цитиуємо лист: «Один з полісменів звинуватив мого сина у крадіжці і обшукав його. Копи сказали, що вони полюють на крадія вже 4 дня. Патрульним було абсолютно байдуже, що мій син у Кривому Розі перебуває усього один день.

Далі події розвивалися по добре спланованому сценарію: в межах 5-10 хвилин з’явилась потерпіла. Полісмен запитав жінку чи це той, хто вкрав її телефон».

Жінка не дала конкретної відповіді на запитання правоохоронців. Вже через 15 хвилин привезли собаку. Чоловік розповідає, що один з поліцейських зазначив:

«Собаку не обманеш, вот видите, она зашла в дом».

При цьому до людини, яку полісмени звинуватили у крадіжці, собака навіть не підійшла.

«Після цього до полісменів долучилася опер група, і до 2-ї години ночі вони, попираючи всі закони, морально тероризували всю мою сім’ю. Вони встигли всіх допитати, прикриваючись тим, що просто розмовляють, як в “кращих” традиціях НКВД. Основне завдання їх було за будь-яку ціну забрати у відділок мого сина. Я розцінюю такі дії поліції як свавілля і спроба тиску на нашу церкву», - зазначив Роман Морозов.

Наші кореспонденти звернулись із запитом до управління патрульної поліції Кривого Рогу з проханням спростувати або підтвердити інформацію, викладену Ігорем Дмитришиним.

До слова, у жовтні 2016 року криворізькі депутати передали землю дитячого садка у користування УПЦ Московського патріархату.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

19 : 54

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com