Олександр Пасічник. Звіт депутата Криворізької міської ради

Главное фото новости
Фото: Помічник депутата
1kr.ua
Звіт про депутатську діяльність Пасічника Олександра Леонідовича, обраного від Криворізької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний звітувати перед виборцями про свою роботу не рідше одного разу в рік. Тому що депутат – це не просто представник влади, особа яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію в регіоні. В першу чергу це обранець громади, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати.

Пропонуємо вашій увазі авторський текст від депутата міськради Олександра Пасічника (пунктуація та орфографія не редагувались,- ред.):
«Обраний і працюю в постійній комісії з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району . З власної ініціативи постійно беру участь в засіданнях постійних комісіях, в заходах і нарадах які проводяться в міськдержадміністрації.

За звітний період взяв участь в роботі усіх сесій. В плані підготовки до роботи сесій опрацював проекти рішень постійних комісій .

Виступив спонсором проведення в районі щорічного заходу «Родинно-спортивне свято» яке відбуваеться в Педагогічній гімназіі.

До дня визолення разом з головою вуличного комітету Проскуряковой О.С поздоровили ветеранів Великої Вітчизняної війни (згідно указу президента України Петра Порошенко, в Україні не відзначається Велика Вітчизняна війна, замість неї епізод протистояння нацизму іменується як Друга Світова війна,- ред..)та вручили їм продуктові набори.

За звітний період було проведено 20 зустрічей з виборцями району в яких взяло участь більше 400 чоловік і на яких було піднято більше 40 питань, які потім мною були втілені в депутатські запити і звернення, вирішення яких постійно тримаю на контролі.

За цей період часу мною було підготовлено 16 депутатських звернень, підтримано депутатами вісім депутатських запитів. Приємно що більшість з них знайшли підтримку і на сьогодні виконані. Так з допомогою керівника ТОВ «Комбінат благоустрою» (Мала К.В.) проведено освітлення вулиці Вакуленчука, та часткової підсипки дороги,в наслідок цого мешканці мають змогу без перешкод потрапляти до своїх осель. Отримав подяку від виборців.

  • Завдяки не байдужим мешканцям району ( які зверталися з проханнями накрити пошкоджені кришки люків та ливнеприймачів на шляхах району) вдалось уникнути ДТП та пошкодження автівок.
  • Надавав правову допомогу об'еднанням співвласників багатоквартирних будинків ( ОСББ ) різних питань.
  • Надавалася допомога малозабезпеченим та багатодітним сім'ям.
  • Одним із основних обов’язків депутата місцевої ради є здійснення дій по захисту інтересів громади, наповненню бюджету, збереження майна тощо.

На завершення звіту про депутатську діяльність депутата Криворізької міської ради Пасічника О.Л висловлюється особлива подяка депутатському корпусу Криворізької міської ради та громаді виборчого округу.

Щорічне звітування відповідно ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» є обов’язком депутатів перед громадою, адже в цьому разі громада проінформована про роботу депутата та має можливість проконтролювати виконання наказів виборців та рекомендувати виконання інших доручень.

Тому пропоную депутатському корпусу Криворізької міської ради долучитись до розробки Положення «Про порядок звітування депутатів та висвітлення звітів в засобах масової інформації» і до кінця року прозвітувати перед громадою.

Лише після розробки і затвердження Положення «Про порядок звітування депутатів та висвітлення звітів в засобах масової інформації» у депутатів з’явиться реальна можливість інформувати громаду про результати своєї роботи через засоби масової інформації.

Адже не є секретом, що деякі із депутатів, нічого не зробивши для міста за допомогою преси чи інтернету пишуть та публікують нісенітниці, якими потім вихваляються.

То ж нехай вирішує громада про результати нашої роботи».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 35 мин

Есть угроза

01 : 23

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com