Демобілізовані АТОвці підтримують родини загиблих та зниклих безвісти побратимів

Демобілізовані АТОвці підтримують родини загиблих та зниклих безвісти побратимів

Фото: Первый Криворожский

За три дні у турнірі з боулінгу візьмуть участь понад 150 учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях зі своїми родинами, дружини і діти тих, хто загинув, виконуючи військовий обов'язок в зоні проведення АТО.

Захід організували демобілізовані хлопці зі батальйону тероборони «Кривбас».

Також запросили родини тих військовослужбовців, які вважаються такими, що знаходяться в заручниках, або такими, що зникли безвісти.

Заступник голови громадської орагнізації Батальйон Національного захисту «Кривбас» Андрій Єрьоменко говорить:
«Ми зустрічаємось часто, підтримуємо один одного, сьогодні це особливо важливо для тих родин, які все ще чекають на повернення додому своїх чоловіків. Що й говорити про тих, хто втратив їх назавжди».

Провести захід зголосився викладач Криворізького металургійного інституту Ігор Засельський.

Ведучий посміхається: «Спочатку побоявся, все ж категорія людей для мене особлива: діти родин загиблих бійців, бійці, які бачило пекло війни... Але потім збагнув, що даремно побоювався - це звичайні криворіжці, просто яким потрібна наша підтримка».

Кривбасівець Сергій Гордєєв прийшов на змагання з боулінгу із донькою. Боєць любить спорт, тому залюбки приєднався до компанії побратимів: «Ми одна родина, а коли, як не на свята збиратись разом? Ми вирішили піти у боулінг клуб. Чому ні? Це сучасно, і дуже захоплює».

Сьогодні ще 70 дітей із батьками громадська організація Батальйон Національного захисту «Кривбас» за сприяння держцирку запросила у гості на різдвяну казку.

Фото: Евгений Журавель

Ссылка скопирована в буфер обмена