Коли визволять криворізьких заручників

Коли визволять криворізьких заручників

Фото: Первый Криворожский

За офіційними даними, сьогодні на окупованих територіях України в заручниках знаходиться 110 осіб. Ці списки формує Служба безпеки України.
Зниклими безвісти на окупованих територіях України вважають 495 осіб.

«Це цивільні і військові. Ще влітку терористи озвучували цифру - 20», - заявляє перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, яка працює у мінській гуманітарнй підгрупі.

«У нас є полонені - підтверджені або непідтверджені. А не заручники», - сказав депутат міської ради Микола Колесник в ефірі телепрограми, присвяченої заручникам

«Я Вас поважаю, але із термінологією треба обережно. Статус людей має бути узаконений. Люди знаходяться в заручниках бандформувань», - опонувала криворізькому депутату Ірина Геращенко.

«За цими цифрами реальні люди, реальний біль», -сказала Олександра Матвієнко, голова ГО «Євромайдан SOS».

Волонтерка попросила Геращенко опублікувати списки 110 громадян України, які знаходяться в заручниках. Для того, аби ці люди не були сухою статистикою, і суспільство мало змогу тиснути на терористів інформаційно.

Перша заступниця голови ВРУ вважає, що це може зашкодити процесу визволення заручників. Питання потрібно обговорювати із Службою безпеки України.

Станом на сьогодні тільки в розформованому батальйоні «Кривбас» 11 осіб вважаються такими, що знаходяться в заручниках.

В Дніпропетровській області у списку таких військовослужбовців 44, ще двоє сіб «

Ссылка скопирована в буфер обмена