Академічна стипендія виплачуватиметься студентам, які досягли значних успіхів у навчанні

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Депутати Верховної Ради прийняли законопроект, відповідно до якого вносяться зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Відповідно до нового закону академічні стипендії надаватимуться студентам, які досягли значних успіхів у навчанні або науковій діяльності.

Соціальні стипендії надаються студентам (курсантам) вищого навчального закладу, виходячи з рівня доходу сім’ї та успіхів у навчанні.

Студенти вищого навчального закладу з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студенти вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків, мають гарантоване право на виплату соціальної стипендії.

Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються, крім повного державного забезпечення виплачується стипендія.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила: «В проекті бюджету закладено 2,978 мільярдів гривень на соціальні стипендії та 2 мільярди гривень на академічні стипендії. Ми ж пропонуємо, перекинути 1,7 мільярди гривень з соціальних стипендій на академічні. Це дозволить повністю профінансувати збільшені соціальні стипендії й забезпечити виплату збільшених стипендій половині студентів».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Экономика