Гроші на лікування криворізьких онкохворих, діабетників, ВІЛ-інфікованих в області є

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
Обласний бюджет на 2017 рік складе майже 14 мільярдів гривень. Це на 19,2% більше, ніж у цьогоріч. Такий кошторис затвердили депутати на сьомій сесії обласної ради.

На своїй сторінці у фейсбуку начальник управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко пише: «Обласний бюджет на 2017 рік, який дасть змогу здійснювати фінансування заходів профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, з лікування онкохворих та інші».

За словами чиновника, також внесено зміни до бюджету розвитку на 2016 рік, яким передбачено кошти на реконструкцію закладів охорони здоров’я міста.

Констянтин Мурашко пише, що рішенням сесії були внесені зміни до програми «Здоров’я населення на 2015-2019 роки».

Хворих, які отримують перитоніальний діаліз мають забезпечити лікарськими засобами та витратними матеріалами в центрах гемодіалізу, у тому числі на базі КЗ «Криворізька міська клінічна лікарня №2» (тисячка - ред.).

Місяць тому, на засіданні виконкому Криворізької міської ради прийнята програма «Здоров’я нації». Чиновники ставлять за мету сприяти покращенню демографічної ситуації.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

19 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com