Адмінпротоколи криворізьким бізнесменам за неприбрані лід і сніг

Главное фото новости
Фото: dlgr.gov.ua
1kr.ua
У Довгинцівському районі пройшов спрямований на ліквідацію наслідків ожеледі рейд з дотримання Правил благоустрою на об’єктах бізнесу.

Згідно з рішенням міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі» за прибирання снігу на пішоходних зонах відповідають суб'єкти бізнесу, управителі, ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків), ЖБК (житлово-будівельні кооперативи), громадські організації, мешканці міста.

Усі названі вище суб'єкти господарювання повинні очищати зливостоки, прибирати території від льоду та снігу до проїжджої частини вулиці.

Вчора перевіряючі у ході рейду обстежили понад 50 об’єктів бізнесу, вручили 19 приписів з рекомендаціями усунути виявлені недоліки в найкоротший термін, склали адміністративний протокол за ст.152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Під час рейду суб’єктам господарювання вручалися повідомлення, в яких міститься роз’яснення необхідності дотримання Правил благоустрою та попередження про адміністративну відповідальність у разі їх порушення.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

06 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com