Чи готовий Кривий Ріг до зимових снігопадів?

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За інформацією прес-служби виконавчого комітету Криворізької міської ради, снігоприбиральна техніка Кривого Рогу вже готова до зими.

Нагадаємо, раніше заступник мера Олександр Катриченко розповів як місто готується до прибирання вулиць від снігу. На початку жовтня Саксаганський район відзвітувався про готовність до зими снігоприбиральної техніки.

Редакція «Першого Криворізького» зробила запит у відділ благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради. Ми поцікавились інформацією щодо снігоприбиральної техніки, яка використовуватиметься узимку, посипкових матеріалів, якими оброблятимуть проїзні частини та пішохідні зони.

На інформаційний запит відповів заступник начальника управління благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Криворізької міської ради Ігор Терещенко.

Згідно з рішенням міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі» за прибирання снігу відповідає:

- за межами міста служба доріг Дніпропетровської області;

- на міських дорогах - суб'єкти господарювання різних форм власності, які закріплені за районними у місті радами;

- у пішохідних зонах сніг прибиратимуть управителі, ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків), ЖБК (житлово-будівельні кооперативи), громадські організації, мешканці міста.

Усі вищеназвані суб'єкти господарювання повинні очищати зливостоки, прибирати території до проїжджої частини вулиці. Якщо відведена земельна ділянка не межує з проїжджою частиною або відстань до неї значна, то сніг прибирають на відстані 15 метрів від межі відведеної земельної ділянки.

Для прибирання снігу у місті планують залучити 115 одиниць техніки.

Для очищення покриття доріг збираються використовувати технічну соль, бішофіт, суміш солі та відсіву.

Використання цих реагентів регламентовано наказом Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України «Про затвердження технічних правил ремонту та утримання вулиць та доріг населених пунктів».

Скільки у місті є запас посипкових матеріалів та реагентів - невідомо. На це запитання редакція відповіді не отримала.

Щодо необхідності прибирання можна звернутися у відділ оперативного інформування та контролю служби чергових управління благоустрою за телефоном 74-00-00.

На запитання редакції стосовно осіб, які відповідатимуть за прибирання снігу у кожному районі Кривого Рогу ми відповіді не отримали.

Більш детальну інформацію можна прочитати у відповіді на запит редакції нижче.

Питання, які залишились без відповіді ми ще раз поставили відповідальним чиновнкам. Відповідь отримати маємо не пізніше вечора цієї п'ятниці, як це передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
23 мин

Все хорошо

01 : 28

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com