Студенти Металургійного інституту зіграли з викладачами у боулінг

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
До «Дня студента» викладачі Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України зіграли разом із студентами у боулінг.

До свята викладачі підготувалися серйозно.

Окрім словесних поздоровлень, у холі інституту викладачі повісили плакат з оригінальними вітаннями студентам закладу.

Пізніше відбулися змагання між викладачами та студентами у боулінг-клубі «UBOWL».Також студенти отримали у подарунок від викладацького складу інституту святковий музичний відеоролик у стилі реп. Викладачі та керівництво перетворилися у зірок сцени.

У турнірі взяли участь 2 команди викладачів та 6 команд студентів. За результатами гри, 1 та 3 місця зайняли студенти, на 2 місці - викладачі інституту.

Після турніру переможців нагородили призами: магнітами та брелоками з гербом інституту. Доріжки для боулінгу оплатили викладачі разом зі студентами.

Як зазначають організатори змагань, завдяки проведенню вільного часу разом, зростає рівень довіри студентів до викладачів.

«День студента - самый светлый праздник для студентов. У нас в институте много молодых преподавателей. Я сам недавно был студентом. Я думаю, такую традицию, когда студенты и преподаватели проводят время вместе, нужно продолжать», - говорит Игорь Засельский, старший преподаватель, кандидат технических наук.

Вранці ми писали про плани студентів на сьогоднішній вечір.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
11 мин

Все хорошо

20 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com