Ще одна криворожанка хоче заспівати на Євробаченні-2017

Главное фото новости
Фото: vk.com
1kr.ua
Альона Приймак прагне заспівати на сцені пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Вокалістка народилась у Кривому Розі, кілька років тому закінчила музично-педагогічне відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

Альона починала вокальну кар'єру як виконавиця автентичних українських пісень. Нині співачка розвивається й в інших музичних напрямках.

Сама дівчина про участь у відборі до Євробачення говорить: «Моя участь у національному відборі - це квиток до того життя, про яке я мрію із самого дитинства. Коли я дізналася, що в цьому році можуть брати участь абсолютно усі, хто любить і живе піснею, була здивована і з першого разу навіть засумнівалась чи подавати заявку. Адже всім відомо, що українці співучий і повен талантів народ...

Тільки після того, як мій друг і талановитий музикант, композитор і поет Роман Прадін, який створив чудову команду, гурт «Royal cat» переконав мене, я відверто можу говорити про те, що зробила правильне рішення. Для мене сама участь є перемогою, бо тільки такі моменти роблять нас сильнішими і рішучішими. Я бажаю усім учасникм відбору здоров' я і перемог, великих і феєричних. Нехай зірка в небі світить нашим талантам вічно для того, щоб нашу Україну цінував і поважав увесь світ».

Успіху своїй колезі та подрузі бажає Ольга Кулакевич, вчитель по вокалу у музичній школі: «Мы вместе учились 4 года. Сколько знаю Алену - она всегда и везде поёт. Безусловно, она очень талантливая и опытная певица, в её творческой жизни много разных побед. К тому же, Алена сама пишет музыку и стихи. Она добрый, открытый и творческий человек. Я голосую за нее и желаю новых творческих свершений!»

Проголосувати за виконавицю з Кривого Рогу можна на сайті телеканалу, який проводить відбір. Віддати голос можна один раз на добу.


Нагадаємо, що це вже третій представник у відборі, який позиціонує себе як криворіжець.

Раніше ми писали про Ксенію Попову та гурт «Роялькіт».

Нині за Ксенію проголосували 1831, а за гурт «Роялькіт» - 529. У Альони Приймак сьогодні 912 голосів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

04 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com