Криворіжці можуть поїхати на Євробачення-2017

Криворіжці можуть поїхати на Євробачення-2017

Фото: facebook.com

Криворізький музичний гурт «Роялькіт» бере участь у національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення». На сайті телеканалу СТБ вже доступне голосування за кандидатів.

«Пісня виходить за стильові границі Євробачення, але ми все таки хочемо спробувати. Куди б нас ця спроба не привела, для нас це буде корисний і цікавий досвід», - говорить фронт-мен гурту Роман Гаман.

У рамках національного відбору на «Євробачення 2017» днями група «Роялькіт» презентувала новий сингл - «Нава». Музиканти характеризують твір як «такий собі музичний роздум про вічне».

Про пісню, написану фактично за ніч, її автор, фронт-мен гурту говорить: «Нава» не писалась спеціально під конкурс, але умовою було: презентувати пісню абсолютно нову, тому, коли ми вирішили взяти участь у національному відборі на Євробачення 2017, вийшло так, що «Нава», серед усього репертуару, найбільше відповідала умовам конкурсу».

Гурт «Роялькіт» був стоврений у 2014 році. На сьогодні склад «Роялькіт» такий: Роман Гаман - вокал, гітара, мандоліна, народні духові; Павло Пшеборовський - вокал, гітара, Павло Руденко - бас, Роман Білокур - барабани, перкусія, Вадим Дзюндзя - валторна. Найближчим часом планують розширити склад: додати жіночий вокал і мідні духові.

Віддати голос за криворізьких музикантів можна один раз на день. Для цього натисніть на жовто-блакитне серце.



Музиканти заздалегідь дякують криворіжцям за підтримку.




Криворіжці не вперше представляють наше місто на національних віборах. За участь у конкурсі нині бореться уродженка міста Ксенія Попова.

У минулому році криворіжці «Brunettes Shoot Blondes» вразили українців піснею «Every Monday» і дійшли до фіналу відбору на Євробачення-2016.

Комментарии (7)

ОтморозокТiТ.

10:40, 17 октября 2016

*** ну и уроды, такое нужно в клетке держать, а не людям в европе показывать.

Илья

10:49, 17 октября 2016

Тебе же удалось как-то сбежать

ОтморозокТiТ.

11:00, 17 октября 2016

Фу плохой аклюша не гавкай на людей.

Илья

13:39, 17 октября 2016

Пока здесь только ты пытаешься гавкать на всех, но получается не оч

ОтморозокТiТ.

15:45, 17 октября 2016

Ну животное то в праве критиковать человека, за неправельное подражание ево инстинктам.

Илья

09:23, 18 октября 2016

Такое животное как ты должно сидеть у конуры и ждать свою пайку баланды

Европа во мне

14:20, 19 октября 2016

После просмотра можно заголовок дополнить: "Эти Криворожане могут поехать на Евровидение-2017, (благо недалеко), но только, к сожалению, в качестве зрителей"....

Ссылка скопирована в буфер обмена