Криворіжці можуть поїхати на Євробачення-2017

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
Криворізький музичний гурт «Роялькіт» бере участь у національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення». На сайті телеканалу СТБ вже доступне голосування за кандидатів.

«Пісня виходить за стильові границі Євробачення, але ми все таки хочемо спробувати. Куди б нас ця спроба не привела, для нас це буде корисний і цікавий досвід», - говорить фронт-мен гурту Роман Гаман.

У рамках національного відбору на «Євробачення 2017» днями група «Роялькіт» презентувала новий сингл - «Нава». Музиканти характеризують твір як «такий собі музичний роздум про вічне».

Про пісню, написану фактично за ніч, її автор, фронт-мен гурту говорить: «Нава» не писалась спеціально під конкурс, але умовою було: презентувати пісню абсолютно нову, тому, коли ми вирішили взяти участь у національному відборі на Євробачення 2017, вийшло так, що «Нава», серед усього репертуару, найбільше відповідала умовам конкурсу».

Гурт «Роялькіт» був стоврений у 2014 році. На сьогодні склад «Роялькіт» такий: Роман Гаман - вокал, гітара, мандоліна, народні духові; Павло Пшеборовський - вокал, гітара, Павло Руденко - бас, Роман Білокур - барабани, перкусія, Вадим Дзюндзя - валторна. Найближчим часом планують розширити склад: додати жіночий вокал і мідні духові.

Віддати голос за криворізьких музикантів можна один раз на день. Для цього натисніть на жовто-блакитне серце.Музиканти заздалегідь дякують криворіжцям за підтримку.
Криворіжці не вперше представляють наше місто на національних віборах. За участь у конкурсі нині бореться уродженка міста Ксенія Попова.

У минулому році криворіжці «Brunettes Shoot Blondes» вразили українців піснею «Every Monday» і дійшли до фіналу відбору на Євробачення-2016.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.