У Дніпрі вшанують пам'ять полеглих у Луганську

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Дніпрі пройде нагородження 117 воїнів 25-ОПДБР нагрудним знаком за Оборону Луганського аеропорту.

Привітати хлопців з нагородами та вшанувати пам'ять полеглих бійців приїжджає з безкоштовним концертом гурт «TaRuta». На прохання родин загиблих Героїв вони виконають пісню «Ангели». Твір присвячений 49 загиблим воїнам 25 бригади в небі над Луганськом у літаку Іл-76 в 2014 році. Поетами будуть зачитані вірші, присвячені бійцям.

Церемонія нагородження відбудеться 15 жовтня в Дніпрі о 14.00 за адресою: Гагаріна, 26 (Аерокосмічний центр). Запрошуються волонтери, бійці та небайдужі громадяни Дніпра.

Організатори заходу - Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Іляна Гайдук, сестра полеглого бійця Іллі Гайдука говорить: «Я вважаю дуже доречним проведення такого заходу саме до Дня захисника України і свята Покрови. Наші захисники мають знати, що їх внесок - величезний для всієї країни, її майбутнього, для наших дітей. Ми дуже вдячні полеглим героям, які залишаються в нашій пам'яті. Вони будуть з нами постійно, поки живуть у наших серцях. Ми не будемо про них забувати. І не будемо забувати про живих героїв. У такі складні часи маємо триматись один одного. І знати, що на війну ідуть непересічні громадяни, які хочуть відкосити від армії. Це - патріоти України».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество