Утеплення та декомунізація Укрзалізниці

Главное фото новости
Фото: mmipi.com
1kr.ua
До грудня 2016 року назви станцій, оголошення та інформація на табло вестиметься українською та англійськими мовами, - пише у соцмережі Міністр інфраструктури Володимир Омелян.
У 2016 році капітально відремонтовано 100 пасажирських вагонів потягів. У 2017 році «Укрзалізниця» планує відремонтувати 200 вагонів і облаштувати вакуумні туалети.

«Наступного тижня обговоримо запровадження електронного квитка на електричках та вирішимо питання безперебійної роботи Wi-Fi. Розглянемо відмову від пір’яних подушок і ковдри у пилюці. Буде введено європейський сервіс, який повністю відповідатиме гігієні та зручності. Цікава особливість, як тільки відмовилися від корупційних схем при закупці миючих розчинів - одразу стало можливим відмити вагони від багаторічного бруду. І, так, знімемо фіранки чи, як дехто їх називає, «занавєски». Виключно ролети на вікнах», - пише Володимир Омелян.

На сайті «Укрзалізниці» повідомляють, що придніпровські залізничники повинні закінчити більшість робіт з підготовки до зими – уже виконано понад 90% запланованих заходів. Дедлайн усіх підготовчих робіт – 1 листопада.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

01 : 32

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com